Vznik

Značka Kašmir vznikla v roce 2013 z popudu vytvořit vlastní, originální a osobitý brand, jenž se bude vymykat zavedeným konvencím. Název firmy neodkazuje na problémovou oblast na hranici Indie a Pákistánu, či na materiál získáván ze srsti kašmírských koz. Kašmir je zejména životní styl, spočívající v užívání si života.

Naše produkty

Značka Kašmir má ve znaku líbivého jezevčíka, který zaujme svou elegancí a stylem. Našim hlavním produktem jsou sluneční brýle v široké škále typů a barev. Brýle jsou vyráběny kvalitně, pečlivě a s láskou zabaleny. Jsme ryze česká značka a dbáme také na dostupné a přívětivé ceny pro každého. Sortiment produktů každoročně rozšiřujeme a v nabídce dále najdete lyžařské brýle, trika, mikiny, ponožky a další doplňky s jezevčíkem ve znaku.

Úspěch

V posledních letech se ze studentského garážového projektu povedl vybudovat podnik, který své produkty prodal více než deseti tisícům lidem, za což jsme samozřejmě velmi vděční a všem zákazníkům moc děkujeme. Nově vlastníme ochrannou známku na všechny naše produkty značky Kašmir.